Ahşap Küpeşte

Ahşap küpeşte modellerimizi çeşitli ağaçlardan ve üretebiliyoruz. Meşe, kestane, kayın, sapelli, iroko, çam, dusi, afromosya, akça ağaç, ceviz, anigra, kiraz, merbao, limba, ayos, venge, okima, ovenkol, tik gibi apaçlardan üretim yapıyoruz. Kanallı model, atnalı modeli, bombeli model, kanada modeli, alman modeli ve çeşitli düz modeller. Şehir dışından gelen siparişleri verilen ölçülere göre firesiz keserek üretim yapıyoruz. ister ham, ister renk ve cilalı olarak gönderiyoruz. 

Hazır küpeşte imalatı 

Fırınlı ve 1. sınıf kereste kullanarak yaptığımız ahşap küpeşte imalatımız ile istediğiniz modelde ahşap küpeşteyi bizden temin edebilirsiniz. 

Elinizde var olan bir küpeşte modelinin de imalatını yapabiliriz. Hazır satılan ahşap küpeşte modelleri genellikle ele güzel oturmadığından rahatsız edicidir. Kullandıkları malzeme de fırın kurusu olmadığından zamanla dönme ve çatlama riski vardır. O yüzden sizlere sertifikalı ve fsc belgeli ağaçlarla yapılan küpeşte modelleri sunuyoruz. Ahşap küpeştelerinizi dilerseniz cilalı olarak da yapabiliriz.

 

Back to Top