Çeşitli Ahşap Uygulamalar

Tarihi eserlerde ahşap küpeşte sanatını aslına uygun bir şekilde yapıyoruz. Kendi atölyemizde üretilen merdiven ve tornaları sizin isteğiniz doğrultunda üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kullandığımız kerestelerimiz durun kurusudur. 'Ahşap basamak gıcırdar' tabiri bizim firma için geçerli değildir. Fırınlı kereste kullandığımız için imalat sonrasında kurtlanma, çarpılma, dönme gibi olumsuzluklar yaşamazsınız.

Araç Bagajı İçin Masif Av Sandığı bagaj ölçünüze göre yapılır.Tüfek, tüfek apatratları, (dürbün vs) fişek gibi tehlikeli ve hassas malzemeleri güvenli taşımanızı sağlar.

KALİBRE İLE ZIMPARA İŞLEMİNDEN GEÇİRİLEN BASAMAKLAR CİLALAMA İŞLEMİNE HAZIR HALE GETİRİLİYOR

Merdiveninizin tasarım sürecinde dekoratif ve sizi tatmin edecek özel bir merdiven oluştururken , ihtiyaçlarınızı karşılamak için zengin renk kombinasyonları sunuyoruz . ÖZ AHŞAP MERDİVEN 600 metrekarelik kapalı alanı bulunan atölyesinde her proje için size farklı olasılıkları ve seçenekleri sunar .Sanatsal ahşap torna modelleri, projeye değer ve güzellik katar . ÖZ AHŞAP ev merkezli bir firma olduğundan , her merdiven için kişiye özel anlayışı ile çalışmaktadır. ÖZ AHŞAP MERDİVEN olarak biz, merdiven tasarımı ile evinizin kişiliğini merdivene yansıtıyoruz

İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜYE GÖRE UYGULAMA YAPILIR. ÜRÜNLER ÖZEL SİPARİŞ ÜZERİNE YAPILIR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI GARANTİLİDİR.

Bu kalemlik çalışmamızda 250 adet boya kalemi kullandık.

Epoksi masa yapımında kullanılacak ağaçların fırın kurusu olmasına dikkat ediyoruz. Piyasadaki epoksi masalar kontrol edilemediği için kuru olup olmadığı anlaşılamıyor. Budaklı ve kurt yemiş bir meşe ağacı kullanarak oluşturduğumuz masamızın yan kenarlarında epoksi kullandık. Epoksi içine deniz kenarından topladığımız taş ve deniz kabuklarını koyduk. Çok güzel bir görüntü ortaya çıktı

Back to Top