Demir Üstü Küpeşte


https://youtu.be/qDR9vUeHw0Y

https://youtu.be/2yoD4hAkM_4

Demir üstü küpeşteler ferforje demirlere göre keserlenip kanalı açılır. Ferforje kanalına oturtulan ağaçlar daha sonra istenilen küpeşte modeline göre modellenir. Bu modelleme işleminden sonra ahşap küpeşteler modele göre keserlenerek işlenir. Zımparalanarak montaı yapılır. Montajdan sonra tekrar zımparalanır. Küpeşteye renk isteniyorsa renk sürülür ve cilalanır. 

1972 yılından bu yana evinizin odak noktası olan ÖZ AHŞAP MERDİVEN, profesyonel hizmet , rekabetçi fiyat ve olağanüstü kaliteli ürün almanızı sağlamak için çalışıyor . Bu ekibimiz için büyük gurur kaynağıdır. Kavisli merdiven korkulukları iç ve dış korkuluk tasarımları ve projeleri galerimizden seçebilir veya kendi fikirlerinizi bizde canlandırabilirsiniz. Ahşap döner işi küpeşte keser işçiliği ile yaptığımız babamızdan bizlere kalan bir sanattır.

Handrails on iron are cut according to wrought iron and its channel is opened.  The trees placed on the wrought iron channel are then modeled according to the desired handrail model.  After this modeling process, wooden handrails are cut and processed according to the model.  It is assembled by sanding.  It is sanded again after assembly.  If color is desired on the handrail, color is applied and polished.

 The focus of your home since 1972, OZWOOD LADDER works to ensure that you receive professional service, competitive prices and exceptional quality products.  This is a great source of pride for our team.  You can choose curved stair railings, interior and exterior railing designs and projects from our gallery or you can revive your own ideas with us.  Wooden rotary work is an art left to us from our father, which we made with handrail cutting.

 

https://youtu.be/FiEdyDvqMSc

 

 

Back to Top