Duvar Küpeştesi Modelleri

Duvar Küpeşteleri

https://youtube.com/shorts/a3o5rL8KW70?feature=share
Duvar küpeştesi hem iner çıkarken büyük bir kolaylık sağlar hem de merdiveninize şık bir görüntü sağlar. Gereksiz gibi görünebilen bu ürün aslında bir tarafı duvar olan merdivenlerin genellikle eksik bırakılan tamamlayıcı unsurudur. Farklı küpeşte modelleri ile evinize ve stilinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Merdiveni daraltmayacak şekilde küpeşte imalatı yapıyoruz. Küpeşte yapımı ve montajı sırasında evde gerekli temizlik önlemlerimizi alarak montaja başlıyoruz. Evde genellikle zaten bu taraf duvar diye düşünülerek o bölüm es geçilebiliniyor. Ancak duvar küpeştesini kesinlikle öneririz. Duvar küpeştesi olduğu zaman duvara el sürülmediği için çabuk kirlenmiyor. Öz Ahşap olarak merdivenin sadece inmeye çıkmaya yaramayan bir ürün olduğunu biliyoruz. Bir evde merdiven ne kadar güzelse ev de o kadar değerlidir. Evin her bölümü değerli olduğu gibi merdivenin de yuvanın tamamlayıcı bir öğesi olduğunu biliyoruz. 

Hele bir de duvar küpeştelerine torna veya ahşap oyma işlemi uygulanırsa, tabi ki merdivenin genel havasını bozmamak şartıyla şıklıkta zirve yakalanabilir. 

Uygun fiyat, olağanüstü tasarımlar, dekoratif ürünler, yılların tecrübesi ve güler yüzlü hizmet ile size bir telefon kadar yakınız. 

Duvar Küpeştesi hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz. 05322218302

Wall Rails

Wall railings provide great convenience when going up and down and also provide a stylish look to your staircase.  This product, which may seem unnecessary, is actually a complementary element of stairs with a wall on one side, which is often left missing.  With different handrail models, you can choose the model that best suits your home and style.  We manufacture handrails in a way that does not narrow the ladder.  During the construction and assembly of the handrail, we start the assembly by taking the necessary cleaning measures at home.  Usually at home, this part can be skipped by thinking that this side is a wall.  However, we definitely recommend the wall rail.  When the wall has a handrail, it does not get dirty quickly because the wall is not touched.  As Öz Ahşap, we know that the staircase is a product that is not only useful for descending.  The more beautiful the staircase in a house, the more valuable the house is.  As every part of the house is valuable, we know that the staircase is an integral element of the home.

 Especially if turning or wood carving is applied to the wall handrails, the top of the elegance can be achieved, provided that it does not spoil the general atmosphere of the staircase.

 With affordable prices, extraordinary designs, decorative products, years of experience and friendly service, we are as close to you as a phone call.

 Please contact for detailed information about the Wall Railings.  05322218302

https://youtu.be/oX2WUBmI9V0

 

 

 

Back to Top