Duvar Küpeştesi Modelleri

Duvar Küpeşteleri

 

Duvar küpeştesi hem iner çıkarken büyük bir kolaylık sağlar hem de merdiveninize şık bir görüntü sağlar. Gereksiz gibi görünebilen bu ürün aslında bir tarafı duvar olan merdivenlerin genellikle eksik bırakılan tamamlayıcı unsurudur. Farklı küpeşte modelleri ile evinize ve stilinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Merdiveni daraltmayacak şekilde küpeşte imalatı yapıyoruz. Küpeşte yapımı ve montajı sırasında evde gerekli temizlik önlemlerimizi alarak montaja başlıyoruz. Evde genellikle zaten bu taraf duvar diye düşünülerek o bölüm es geçilebiliniyor. Ancak duvar küpeştesini kesinlikle öneririz. Duvar küpeştesi olduğu zaman duvara el sürülmediği için çabuk kirlenmiyor. Öz Ahşap olarak merdivenin sadece inmeye çıkmaya yaramayan bir ürün olduğunu biliyoruz. Bir evde merdiven ne kadar güzelse ev de o kadar değerlidir. Evin her bölümü değerli olduğu gibi merdivenin de yuvanın tamamlayıcı bir öğesi olduğunu biliyoruz. 

Hele bir de duvar küpeştelerine torna veya ahşap oyma işlemi uygulanırsa, tabi ki merdivenin genel havasını bozmamak şartıyla şıklıkta zirve yakalanabilir. 

Uygun fiyat, olağanüstü tasarımlar, dekoratif ürünler, yılların tecrübesi ve güler yüzlü hizmet ile size bir telefon kadar yakınız. 

Duvar Küpeştesi hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz. 05322218302

Back to Top