Hakkımızda

ÖZ AHŞAP, 1972 yılında ahşap torna ustası Kemal Öz tarafından İstanbul Edirnekapı'da ağaç torna atölyesi olarak faaliyete başlamıştır. Daha sonra Kemal Usta torna çektirmeye gelen firmaların yapılan küpeşte işlerini gördüğünde beğenmez ve 'ben daha iyisini ve daha sağlamını yapabilirim' diyerek küpeşte  ve merdiven imalatı yapmaya başlar. Kısa sürede inşaat sektöründe mimarlar tarafından aranılan bir usta olur. Yapılan her iş başka bir işi, her merdiven başka projeleri getirerek Öz Ahşap  Merdiveni merdiven sektöründe önemli bir noktaya taşır. Günümüz koşullarında sürekli gelişime inanan firmamız, her geçen gün geliştirdiği merdiven uygulamalarıyla daha çok müşteriye hitap etmektedir. Merdiven detayları ve müşteri memnuniyetine önem vererek Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyünü oluşturmayı başarmıştır.
 
İnsanın içini ısıtan, şık ve dayanıklı merdivenler tasarlamayı amaçlayan ÖZ AHŞAP, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve talep edilen, gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır. Asli olan müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder. Proje aşamasından imalat yapım ve montaj aşamasına kadar olan tüm safhaların takım çalışması ile zenginleştiğine inanır ve ahşap merdiven imalatının tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir.
 
ÖZ AHŞAP MERDİVEN’ in çalışmaları, tasarım, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.
ÖZ AHŞAP MERDİVEN bugüne dek yurt içi ve yurt dışındaki ahşap merdiven çalışmalarıyla yaklaşık 5000 den fazla ev, iş yeri avm ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.
ÖZ AHŞAP MERDİVEN bünyesinde alışılagelmiş ahşap merdiven ve küpeştenin yanı sıra, her türlü mimari, restorasyon, dekorasyon, mevcut projeler üzerinde yerine özel ahşap taşıyıcılı merdiven, duvardan taşıyıcılı merdiven, ahşap merdiven modelleri, kavisli küpeşte yapımı, ahşap basamak imalatı, özel ahşap merdiven,  vb. tasarım ve uygulama projeleri uygulamaktadır.
ÖZ AHŞAP MERDİVEN, çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontrollü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefler.
ÖZ AHŞAP MERDİVEN, tasarım ve uygulamalarında müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.
ÖZ AHŞAP MERDİVEN, iç mimari, mimari tasarım, dekorasyon ve merdiven uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.
ÖZ AHŞAP MERDİVEN 45 yıllık tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ve uygulama şirketidir.
 
Yaşadığımız alanın merdivenlerinin ferah ve kullanışlı olması ön planda olmalıdır. Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.
 
Piyasadaki stiller ve trendlerden dolayı ahşap merdivenleri dekore etmek çoğunlukla bir yarışma haline geliyor. Ahşap merdiven küpeştelerimizi hayatımızın ayrılmaz parçası olarak gördüğümüz çocuklarımızın güvenliğini göz önünde bulundurarak tasarlamamız gerekir.
 
ÖZ AHŞAP MERDİVEN de modern ve çağdaş tasarımları yaşayacaksınız. ÖZ AHŞAP tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin isteklerine ve mekanın kullanışlılığına göre dizayn eder. Merdiven renklerimizi İç mekânın atmosferine uyacak şekilde tasarlayarak ekonomik fiyatlarla müşterilerimize bütün olanakları sunmaktayız.

Teşekkürler

Ali Öz

ÖZ AHŞAP MERDİVEN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres:
    Alemdağ Cad. Yeni İstanbul Çarşısı No: 245 A Blok No:34 Ihlamurkuyu / Ümraniye / İstanbul
  • Tel:      0216 308 62 27  
  • Gsm:   0532 221 83 02
  • Fax:     0216 332 76 50 
  • E-mail: info@ozahsap.com.tr
  • Çalışma saatlerimiz: 

           Pazartesi-Cuma: 08:30-19:00
           Cumartesi: 08:30-13:00       

Back to Top