Küpeşteci

Ahşap küpeşteci

Keserleme küpeşte bizi diğer marangozlardan ayıran önemli işçiliğimizdir. Merdiven ve diğer ürünlerinize bir çok şekil verebiliriz. Döner küpeşte ahşap küpeştenize kavisli şekiller vermenizi sağlayan bir yöntemdir. 45 yıldır bu işi yapan firmamız, bünyesinde yetiştirdiği ahşap ustalarıyla küpeştelerinize hayal dahi edemediğiniz şekiller verebilir. Aşağıda gördüğünüz örneklerin dışında bir çok değişik merdiven tipi yapabiliriz. Gerekirse ustalarımız yerinde inceleyerek, en ideal, son moda ve en dekoratif merdiveni hesaplar ve sizin için torna atolyemizde çalışmalarımız başlar. Keserleme sırasında sizin beğendiğiniz küpeşte modelleri ile modelleme yapılır. Küpeşteci çalışırken bir çok müşterimiz bu ağaçlarla bu küpeşte nasıl yapılacak diye merak eder. Ama küpeşte kesilip tesviye ve zımparası yapıldıktan sonra merdivenin tamamlayıcı bir unsuru olarak karşımıza çıkar.

Herkes merdiven yapar. Herkes Tornalı küpeşte yapar. Tabiki belli bir kalite farkıyla. 

Ayrıntılar için bizlerle iletişime geçiniz.

İstanbulda ahşap merdiven ve küpeşte konusunda tanınmış bir firma olduğumuz için küpeşteci denince ilk akla biz geliriz. Babam küpeşteci Kemal Usta yıllarca merdiven ve küpeşte konusunda mimar ve iç mimarlar tarafından beğeni kazanıp aranılan ustalardan olmuştur. Biz de bu değerli mesleği öğrenerek babamızla beraber bir basamak yukarıya taşımak için yolumuza devam etmekteyiz. Keser işi küpeşte, kavisli küpeşte, kanada modeli gibi birbirinden farklı radüslü modelleri üreterek merdivenlerinize yeni bir hava katıyoruz.

Since we are a well-known company in wooden stairs and handrails in Istanbul, we are the first to come to mind when it comes to handrail.  My father, the handrail, Kemal Usta, has been one of the masters of stairs and handrails that has been appreciated and sought by architects and interior architects for years.  We learn this valuable profession and continue on our way to move up one step with our father.  We add a new atmosphere to your stairs by producing different radius models such as cut handrail, curved handrail, canada model.

Back to Top