Lake Süpürgelik

Öz Ahşap olarak ahşap merdivenin yanında üretiğimiz birbirinden farklı süpürgelik modellerimiz ile evinizin havasını değiştiriyoruz. İster masif cilalı, isterseniz mdf veya kontra üzerine lake boyalı süpürgeliklerimizin renk ve modelini belirleyerek kendinize özgü bir model oluşturabilirsiniz. Ahşap merdivenlerde süpürgelik uygulamamız genelde 10 cm, 12 cm ve 16 cm yüksekliğinde olmaktadır. Daha yüksek model süpürgeliklerin de imalatını yapmaktayız. Merdivendeki süpürgeliği evin diğer odalarına ve antreye de uygulayarak bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Parke uygulaması sırasında duvar diplerinde bırakılacak boşluk lake süpürgeliğin kalınlığına göre ayarlanmalıdır.

Lake süpürgelik, masif süpürgelik, panel süpürgelik, boy süpürgelik ve geçmeli süpürgeliklerimiz kendi imalatımızdır. Lake Süpürgelik malzeme tedariğinin yanında montaj işçiliğini de yapmaktayız. Ayrıca istediğiniz her türlü model süpürgeliğin ve ahşap profillerin de imalatı ve montajı uygun fiyatla yapılmaktadır.

As Öz Ahşap, we change the air of your home with our different skirting models that we produce next to the wooden stairs.  You can create a unique model by determining the color and model of our skirtings, whether massive polished, or lacquered on mdf or countertop.  Our skirting application on wooden stairs is generally 10 cm, 12 cm and 16 cm high.  We also manufacture higher model skirtings.  You can create an integrity by applying the skirting on the stairs to the other rooms of the house and the vestibule.  During parquet application, the space to be left at the bottom of the wall should be adjusted according to the thickness of the lacquer skirting.

 Our lacquered skirting, massive skirting, panel skirting, height skirting and plug-in skirting are our own manufacture.  In addition to supplying Lake Skirting material, we also do assembly work.  In addition, all kinds of model skirtings and wooden profiles you want are manufactured and assembled at affordable prices.

 

 

Back to Top