Limon Kiriş Merdiven

Limon kirişli merdiven

ÖZ AHŞAP MERDİVEN 45 yıllık tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ve uygulama firmasıdır.
 Yaşadığımız alanda merdivenlerin ferah ve kullanışlı olması hem sağlık açısından hem de yaşam kalitemizi arttırmak için ön planda olmalıdır. Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon ve tek noktadan destekli metal, demir merdivenler detaylı bir tasarım ve imalat sonucunda ortaya çıkar. Merdivenlerimiz kendi demir atölyemizde yapıldığından hem basamaklar hem küpeşte bizim istediğimiz şekilde sorunsuz çıkmaktadır. Bu şekilde sıkıntısız bir merdiven imalatı sağlamaktayız. Demir merdivende dikkat edilecek bir husus da taşıyıcı profillerin et kalınlığıdır. Bu profil kalınlığı en az 4mm olmalıdır. Bu sayede merdivenden inerken ve çıkarken titreşim hissedilmeden uzun yıllar kullanılması sağlanmaktadır. Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, balkon korkulukları, ferforjepencere korkulukları, sundurma, demir doğrama, kaynak işleri ve kavisli ferforje imalatı konusunda da teklif alabilirsiniz. 

ÖZ AHŞAP Ladder is a design and application firm that has positioned itself on producing the right solutions in the architectural and interior architecture sectors with its 45 years of experience.
  The spaciousness and usefulness of the stairs in the area we live in should be at the forefront both in terms of health and to increase our quality of life.  You can make your stairs more useful with smart designs.

 Steel construction and single-point supported metal and iron stairs are the result of a detailed design and manufacturing.  Since our stairs are made in our own iron workshop, both steps and handrails come out as we want without any problems.  In this way, we provide a trouble-free ladder production.  Another point to be considered in iron stairs is the wall thickness of the carrier profiles.  This profile thickness should be at least 4mm.  In this way, it is ensured that it can be used for many years without feeling the vibration while climbing and exiting the stairs.  You can also get offers for steel construction, steel roof, balcony railings, wrought iron, window railings, porch, iron joinery, welding works and curved wrought iron manufacturing.

 

 


 

 

Back to Top