Neden Öz Ahşap ?

 

Aramak için tıklayın

ÖZ AHŞAP, 1972 yılında ahşap torna ustası Kemal Öz tarafından İstanbul Edirnekapı'da ağaç torna atölyesi olarak faaliyete başlamıştır. Bu atölyede ahşap merdiven tornaları, küpeşte babaları, masa ve sandalye ayakları imalatı yapar. Daha sonra Kemal Usta torna çektirmeye gelen firmaların yapılan küpeşte işlerini beğenmez ve 'ben daha iyisini ve daha sağlamını yapabilirim' diyerek ahşap merdiven, ahşap basamak ve ahşap küpeşte imalatı yapmaya başlar. Kısa sürede inşaat sektöründe mimarlar tarafından aranılan bir usta olur. Teslim edilen her iş başka bir işi, her merdiven başka projeleri getirerek Öz Ahşap  Merdiveni merdiven sektöründe önemli bir noktaya taşır. Sektöründe tanınan bir firma olduğumuzdan bir projede merdiven konuşulduğunda Öz Ahşap akla gelir olmuştur. Merdiven detayları ve müşteri memnuniyetine önem vererek Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyünü oluşturmayı başarmıştır. Günümüz koşullarında sürekli gelişime inanan firmamız, her geçen gün geliştirdiği merdiven uygulamalarıyla daha çok müşteriye hitap etmektedir.

Öz Ahşap Merdiven olarak merdivenlerimizde sürekli yeni özellikler kullanarak müşterilerimizi yeniliklerle buluşturmaya devam ediyoruz. İnsanın içini ısıtan, şık ve dayanıklı merdivenler tasarlamayı amaçlayan ÖZ AHŞAP, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve talep edilen, gelecekte talep edilebilecek ihtiyaçları dikkate alır. Asli olan müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder. Merdiven fiyatları da yapılan üretimin kalitesine göre makul tutulmuştur. Proje aşamasından imalat yapım ve montaj aşamasına kadar olan tüm safhaların takım çalışması ile zenginleştiğine inanır ve ahşap merdiven imalatının tüm tasarım safhalarında bu zenginliğe önem verir.
 

ÖZ AHŞAP MERDİVEN’ in çalışmaları, tasarım, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN bugüne dek yurt içi ve yurt dışındaki ahşap merdiven çalışmalarıyla yaklaşık 5000 den fazla ev, iş yeri, avm ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN bünyesinde alışılagelmiş ahşap merdiven ve küpeştenin yanı sıra, her türlü mimari, restorasyon, dekorasyon, mevcut projeler üzerinde yerine özel ahşap taşıyıcılı merdiven, duvardan taşıyıcılı merdiven, ahşap merdiven modelleri, kavisli küpeşte yapımı, ahşap basamak imalatı, özel ahşap merdiven,  vb. tasarım ve uygulama projeleri uygulamaktadır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontrollü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefler.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN 45 yıllık tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ve uygulama şirketidir.
 Yaşadığımız alanın merdivenlerinin ferah ve kullanışlı olması ön planda olmalıdır. Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.
 Piyasadaki stiller ve trendlerden dolayı ahşap merdivenleri dekore etmek çoğunlukla bir yarışma haline geliyor. Ahşap merdiven küpeştelerimizi hayatımızın ayrılmaz parçası olarak gördüğümüz çocuklarımızın güvenliğini göz önünde bulundurarak tasarlamamız gerekir.
 ÖZ AHŞAP MERDİVEN de modern ve çağdaş tasarımları yaşayacaksınız. ÖZ AHŞAP tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin isteklerine ve mekanın kullanışlılığına göre dizayn eder. Merdiven renklerimizi İç mekânın atmosferine uyacak şekilde tasarlayarak ekonomik fiyatlarla müşterilerimize bütün olanakları sunmaktayız.

Öz Ahşap sadece bir marka değil, eviniz için bir yaşam stilidir.

Teşekkürler

Ali Öz

ÖZ AHŞAP MERDİVEN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres:
    Alemdağ Cad. Yeni İstanbul Çarşısı No: 245 A Blok No:34 Ihlamurkuyu / Ümraniye / İstanbul
  • Tel:      0216 308 62 27  
  • Gsm:   0532 221 83 02
  • E-mail: info@ozahsap.com.tr

     Aramak için tıklayın

 

  • Çalışma saatlerimiz: 

           Pazartesi-Cuma: 08:30-19:00
           Cumartesi: 08:30-13:00       

Back to Top